
Orbán Viktor: Stopposom volt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolKi fizeti a kávét?
Friss videóval jelentkezett Orbán Viktor a Facebook-oldalán. „Stopposom volt. Irány Salgótarján!” – írta a felvétel mellé a miniszterelnök.

A bő 3 másodperces videóból kiderült, a miniszterelnök vitte el Salgótarjánba Lázár Jánost, cserébe ő fizette a kávét. Sőt, kiderült Orbán Viktor esti programja is!
Nézd meg a videót!
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre