
"Mutassuk meg, hogy mi vagyunk többen!" - üzent Orbán Viktor a Békemenet résztvevőinek
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFelelevenítette a 2025-ös Békemenet legfontosabb állomásait.
Október 23. Csatlakozz a Békemenethez! Mutassuk meg, hogy mi vagyunk többen!
- írta a Facebookon Orbán Viktor.

9:00 gyülekező a Császár-Komjádi uszodánál
11:00 menet indulása
13:00 nemzeti ünnep a Kossuth téren
- emlékeztetett a miniszterelnök az október 23-ai Békemenet legfontosabb állomásaira.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre