
Brutális hőség jön: 15 vármegyére adtak ki narancs riasztást
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA napi középhőmérséklet 27 fok felett alakulhat.
A brutális hőség miatt csütörtökre több megyére is narancssárga figyelmeztetést adott ki a HungaroMet. Bár a nyári melegnek örülünk, amikor strandra indulunk, a mostani forróság komolyabb fordulatot vett.

A hőség egészen a jövő hétig tetőzik, a hőmérséklet mindennap meghaladja a 30 fokot. Kedden túlnyomóan derült, napos időre számíthatunk, legfeljebb vékony fátyolfelhők szűrhetik a napsütést. Csapadék kedden sem várható – ahogy a hét többi napján sem.
Szerdán igazi strandidőre van kilátás, tiszta égbolttal és akár 37 fokos csúcshőmérséklettel. Csütörtökön gomolyfelhők jelenhetnek meg, de a hőmérséklet délutánra akár 40 fokig is emelkedhet – mutat rá a Köpönyeg.hu prognózisa.
Top hírek


Nem ilyen hétvégére vágytunk: erre a hat vármegyére adtak ki riasztást
Kánikulától nem kell tartanunk.

Leszakad az ég: erre a 15 vármegyére adtak ki riasztást
Zivataros napok elé nézünk.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre