
Erkélyről ledobott szobor végzett a fiatal gyönyörű turistával – Az elkövető szülei tagadják, hogy közük lenne a történtekhez
Az ügyészség most gondatlanságból elkövetett emberölés miatt akar vádat indítani.
Nem árt felkészülni: mutatjuk, milyen időjárás lesz a héten!
Nem mintha másra számítottunk volna: a következő napokban folytatódik a nyári hőség, a hőmérő megközelíti csütörtökre a 40 fokot is. Aki most tervezi a nyaralását, az jobb, ha alaposan felkészül az UV-sugárzás ellen, mert csapadékmentes 39 fokos időjárásra számíthatunk a hét második felében a Köpönyeg szerint.

Hétfő
Napos időszakok és fátyolfelhők váltják egymást, csapadék kialakulása nem valószínű. Az országban mindenütt tombol majd a hőség, a hőmérséklet 31 és 36 fok között alakul.
Kedd
A napsütést időnként vékony felhőzet szűrheti, de csapadék továbbra sem várható. A levegő hőmérséklete 34-35 fokig emelkedhet. Az északkeleti szél helyenként megélénkül.
Szerda
Szinte zavartalan napsütésre van kilátás, az égbolt többnyire felhőtlen marad. Eső egyáltalán nem valószínű. Az ország nagy részén forróság lesz, 35-37 fokos maximumokkal.
Csütörtök
Túlnyomóan derült vagy enyhén felhős időre számíthatunk. Csak a nyugati, északnyugati tájakon fordulhat elő kis eséllyel zápor vagy zivatar. A déli szél többfelé megerősödhet. A csúcshőmérséklet 33 és 39 fok között alakul.

Az ügyészség most gondatlanságból elkövetett emberölés miatt akar vádat indítani.

Megdöbbentő részletek derültek ki.

Egy pillanat alatt semmivé vált egy család világa.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.