
Újabb fordulatot tartogat az időjárás: ebben nem lesz köszönet!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMutatjuk, milyen idő várható a napokban!
Az időjárás-előrejelzés szerint csütörtökön erősen felhős időre van kilátás, és főleg délutántól fordul elő szórványosan eső, zápor. Marad a tavaszias enyheség: délután 10-15 fok valószínű, és élénk marad a légmozgás.

Pénteken hidegfront okozhat átmeneti lehűlést, és erős északnyugati szelet. A szórványos esőt – főleg a hegyekben – hózáporok válthatják fel, mialatt +5 fok körüli értékeket mérhetünk.
Szombaton ismét erősen felhős vagy borult idő várható. Záporeső többfelé előfordulhat, melyet délután ismét hózáporok válthatnak fel. A szél északira fordul és megerősödik. Reggel 9, délután 3 fok várható.
Vasárnap csökken a felhőzet, többórás napsütés ígérkezik, esetleg néhol fordul elő hózápor. Reggel –2, délután +3 fok valószínű – írja a Köpönyeg.
Top hírek


Nem ilyen hétvégére vágytunk: erre a hat vármegyére adtak ki riasztást
Kánikulától nem kell tartanunk.

Leszakad az ég: erre a 15 vármegyére adtak ki riasztást
Zivataros napok elé nézünk.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre