
Meghogy a szex az oka! Ezért lép félre a pasi
Kiderült végre a nagy titok!
A város szívében rendeztek csoportos fürdőzést a madarak.
Sokak szerint Budapest a fürdők városa, gondoljunk csak a Széchényi-fürdőre vagy a Gellértre. Úgy tűnik nem csak az emberek, hanem a galambok is hasonló véleményen vannak. Egy csapat szürke jószág a Nyugati Pályaudvar melletti buszmegálló egyik pocsolyában rendezett közös pancsolást. A madarak szemlátomást élvezték a rögtönzött őszi élményfürdőzést. A képet köszönjük olvasónknak, Kató Lászlónénak.


Kiderült végre a nagy titok!

A magyar mentalista három módszert is leleplezett.

Ez sok nőt érinthet, de tudatos életmóddal megelőzhető.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.