
„Mindig hűséges” - Így köszönte meg Görbicz Anita csodás pályafutását Orbán Viktor - Fotó!
Több mint két évtizedes csodálatos játékos-pályafutás végén pénteken lép pályára utoljára Görbicz Anita. Orbán Viktor miniszterelnök is köszöntötte.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.