
Bérlet-oroszrulett a BKK-nál: a rossz automaták miatt válik csalóvá a becsületes utas?
Az esetleges pótdíjat már nem a gép fizeti ki helyettük.
Egy gépkocsi belerohant egy párizsi kávézó teraszába csütörtök éjszaka, majd elhajtott a helyszínről.
A BFM televízió értesülése szerint az incidensben egy ember meghalt és hatan megsérültek.
A rendőrség egyelőre csak annyit közölt a Twitteren: egy incidens miatt csütörtök este lezárt egy párizsi utcát. Arra kérte a polgárokat, hogy ne tartózkodjanak a környéken.
A helyi média híradásai szerint az eset a francia főváros 17. kerületében történt, feltehetően baleset volt, és gyorshajtás miatt következett be.

Az esetleges pótdíjat már nem a gép fizeti ki helyettük.

Magyarország sorsát meghatározó döntés előtt áll az ország.

Fényes nappal bántalmaztak egy 28 éves fiatalt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.