
Kínos kudarcba fulladt Magyar Péterék tüntetése
Biztos, hogy nem erre számítottak a tiszások.
Egy zavartan viselkedő férfi hívta fel magára a járőröző zsaruk figyelmét Budapesten.
A rendőrök az V. kerületi Báthory utcában vették észre a furcsán viselkedő Z. Árpádot, akinél, miután megmotozták, 150 gramm kábítószert találtak. A férfi táskájából egy más nevére szóló személyi igazolvány, és hat darab mobiltelefon is előkerült.
A 40 éves férfit ezután előállították a kapitányságon, majd a nyomozók házkutatást tartottak az érdi lakhelyén, ahol már több más nevére kiállított hamis okmányokat, 6,45 gramm kábítószergyanús anyagot, injekciós tűket is találtak.
Az V. kerületi rendőrkapitányság nyomozói Z. Árpádot kábítószer-birtoklás és okirattal való visszaélés alapos gyanúja miatt hallgatták ki, a kijárási tilalom megszegésért pedig szabálysértési eljárást indítottak ellene.

Biztos, hogy nem erre számítottak a tiszások.

Gyilkossággal és gyermekbántalmazással vádolták meg.

A kétgyermekes anyuka két évtizedig szenvedett a függőségtől.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.