
Hét hónapos kislánya előtt ölte meg szerelmét a férfi
Se veled, se nélküled kapcsolatban éltek.
Unokái is segítettek a miniszterelnöknek.
Orbán Viktor Nagypénteken egy fotót és egy videót is mutatott arról, ahogy az unokáival együtt megkezdte a felkészülést a Húsvétra, és közösen mentek el sonkát, szalonnát és kolbászt beszerezni az ünnepi menühöz.

A miniszterelnök erről most egy fotósorozatot mutatott a közösségi oldalán. Orbán Viktor posztjából kiderül, hogy holnap fog nekilátni a sonka megfőzéséhez.
Sonkabeszerzés Johival, Fülöppel és Zsigával. Holnap én jövök, üstre fel!
- fűzte a bejegyzéshez a kormányfő.

Se veled, se nélküled kapcsolatban éltek.

Ez sok mindent felülírhat.

Szórakozásból műanyag golyóval lövöldöznek.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.