
„Elkélt a sok szorgos kéz” - hatalmas segítséget kapott a sonkavásárláshoz Orbán Viktor
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA kormányfő a sonkát megvette, már csak meg kell főzni.
Ahogy arról korábban már beszámoltunk, Orbán Viktornál is elkezdődött már a húsvéti készülődés, amelyhez segítségére voltak az unokái. A miniszterelnök ezúttal egy videót tett közzé a közösségi oldalán.

Ezen az látható, ahogy az elképesztően aranyos gyerekek a sonkát, a kolbászt és a többi, húsvéti menühöz elengedhetetlen hozzávalót viszik ki az autóhoz.
Sonkavásárlás Johival, Fülöppel és Zsigával. Elkélt a sok szorgos kéz. Minden bepakolva, már csak meg kell főzni!
- olvasható Orbán Viktor Facebook-oldalán közzétett posztjában.
Íme a hihetetlenül elbűvölő videó:
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre