
Egy telefon miatt tette? Tízszer megszúrta saját testvérét egy nő
A telefonon veszekedtek, majd a kés is előkerült.
Ezt csinálta Orbán Viktor, miután elhagyta az ATV épületét.
Mint arról a Metropol beszámolt, interjút adott Orbán Viktor miniszterelnök a választási hajrában az ATV Mérleg című műsorának. Erről korábbi cikkünkben részletesen is beszámoltunk.
A kormányfő azonban nem pihenhetett sokat, azonnal indult is tovább a hamarosan kezdődő országjárás következő állomásra, Székesfehérvárra. Egy gyors pihenőre futotta csak az idejéből. Egy videós bejegyzésben elárulta, hogy egy gyors lángost evett meg, hogy legyen ereje megtartani a beszédét.

A telefonon veszekedtek, majd a kés is előkerült.

A konfliktusokat így oldották meg.

Megdöbbentő dolgokat láttak a szemtanúk.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.