
Megölte a barátnőjét, meglepő módon akart megszabadulni a holttesttől
Szó szerint szagot fogott az áldozat lánya.
A főváros felé vezető oldalon új terelést építenek ki. Bedugult az M1-es.
Az M1-es autópályán, Tatabánya után, az 54-es km-nél, a főváros felé vezető oldalon új terelést építenek ki, emiatt itt 5 km-es torlódás alakult ki - írja az Útinform.
Máshol sem jobb a helyzet. Az M3-as autópályán burkolatfelújítást végeznek Vásárosnamény irányába, Gödöllő térségében. A 23-as és a 33-as km között megváltozott a terelés, a belső és a külső sávot lezárták, a határ felé torlódtak fel a járművek. Az M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, Kistelek és Kiskunfélegyháza között baleset történt. A 123-as km-nél a leállósávon araszolnak a járművek, több km-es a torlódás.
Szó szerint szagot fogott az áldozat lánya.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.