
A gonosz mostoha szabotálná fia eljegyzését! Az indok elképesztő
A mostoha mindent megtenne a célért.
A közel-keleti helyzet eszkalálódása miatt Orbán Viktor összehívta a Védelmi Tanács ülését.
A közel-keleti helyzet eszkalálódása miatt összehívta a Védelmi Tanács ülését Orbán Viktor miniszterelnök.
Az iráni–izraeli háború hatásai el fogják érni Európát: tüntetésekre és növekvő terrorfenyegetettségre kell felkészülnünk. Mi kedvezőbb helyzetben vagyunk, mert nem engedtük, hogy bevándorlóországgá tegyék Magyarországot. A szükséges lépéseket megtesszük, hogy továbbra is garantáljuk Magyarország békéjét és biztonságát
– fogalmazott közösségi oldalán a kormányfő.
A mostoha mindent megtenne a célért.
Mindössze 17 évesen ért véget az élete.
Hatalmas szerencse, hogy a kisgyermek felébredt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.