
Titokban tartották a temetést - Egy éve hunyt el Tompos Kátya
Pontosan egy éve, 2024. május 31-én veszítette el az ország Tompos Kátyát.
Pontosan egy éve, 2024. május 31-én veszítette el az ország Tompos Kátyát. A Jászai Mari- és Junior Prima díjas színésznő 41 évesen, hosszan tartó, ritka rákbetegség után hunyt el. Bár a gyógykezelésére országos összefogás indult, már nem maradt idő – a művésznő szervezete feladta a küzdelmet.

Temetését teljes titokban tartották a Farkasréti temető művészparcellájában, ám rajongói júniusban nyilvános gyertyagyújtással búcsúzhattak tőle. Azóta sírja zarándokhellyé vált, ahol tavaly ősszel egy rejtélyes képeslapot is elhelyeztek – rajta a Magányos csónak című dalára utaló motívummal. Egy év elteltével is friss virágok, mécsesek és egy színes portré díszíti a nyughelyét. Kátya mosolya tovább él az emlékezetekben.
Top hírek


Ruszin-Szendi Romulusz a HírTV riporterének arcába csapta az ajtót
Kissé etikátlan volt a viselkedése

Terepszemlét tartott Orbán Viktor, itt járt
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre