
Mi folyik Szegeden? Helyszínelők jelentek meg a Csillagbörtönnél – Frissítés!
Az épület oldalait rendőrségi szalaggal lezárták.
Nagy erőkkel jelent meg a rendőrség csütörtök reggel a Szegedi Fegyház és Börtönnél. A hírek szerint a Mars tér felőli oldalon és a Cserzy Mihály utcánál is rendőrségi szalaggal zártak le két járdaszakaszt, reggel 8 óra környékén pedig fehér ruhás helyszínelők is dolgoztak az épületnél.

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság megerősítette, hogy rendőri intézkedés zajlik a helyszínen, ám részleteket egyelőre nem közöltek
– írják a Szeged365 oldalán. Hozzátették, már érdeklődtek a Szegedi Fegyház és Börtönnél is a történtekről: amint bővebb információval rendelkeznek, azonnal hírt adnak róla.
Megérkezett a rendőrség válasza:
A Ripost megkeresésére nemrég tájékoztatást adott a rendőrség.
Ma hajnalban egy civil, erősen ittas személy a Szegedi Fegyház és Börtön utcáról megközelíthető, őrzött területen kívüli épületének ajtaját berúgta, az ott található pártfogói iroda hűtőjében találtakat megdézsmálta, majd később távozott. Az elkövetőt a rendőrség elfogta
– mondta el Makula György ezredes.
Top hírek


Orbán Viktor: Repülőinfó csúcsrajáratva - Videó
Kamerák és mikrofonok kereszttüzében a kormányfő.

Megérkezett Washingtonba Orbán Viktor: így fogadták őt - Videó
Mutatjuk, hogyan fogadták a magyar miniszterelnököt.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre