
Nem a szolidaritási hozzájárulás miatt van csődben Budapest – több pénzből gazdálkodhat Karácsony, mint Tarlós
Az ok a rossz döntésekben keresendő.
Müller Cecília a békés nyugdíjas hétköznapokat fogja élni.
Mint az ismert Müller Cecília, országos tisztifőorvos a koronavírus-járvány alatt minden nap tájékoztatta az embereket pandémia aktuális helyzetéről. Ez idő alatt az ország egy emberként szerette meg őt.
Ám most egy rendkívüli hír érkezett róla, amit maga Orbán Viktor jelentett be. A miniszterelnök a közösségi oldalán tudatta, hogy Müller Cecília nyugdíjba vonul. A kormányfő egy csokor virággal kívánt boldog nyugdíjas éveket a tisztifőorvosnak.
Egycsapásra szerette meg az ország, most egy ország köszöni a szolgálatát. Boldog nyugdíjas éveket kívánunk, Cecília!
– búcsúzott Müller Cecíliától Orbán Viktor a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.
Az ok a rossz döntésekben keresendő.
A hatóságokat azonnal riasztották.
Ellenezte a kapcsolatát, ami nem tetszett a lánynak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.