
„Ott alszunk, ahol épp elférünk”– berobbant a benzin, leégett egy háromgyerekes család otthona
Még áprilisban égett le Róberték háza Kerepesen.
Jelentősen hosszabb ideig tart az út.
Elgázolt egy embert egy személyvonat Győrben, a Szauter Ferenc út közelében. A vonaton negyvenöten utaztak, útjukat mentesítő járattal folytatják tovább. A pannonhalmi hivatásos tűzoltók segítettek az utasoknak biztonságosan leszállni a szerelvényről. A helyszínen dolgoznak a társhatóságok is – írja a katasztrófavédelem.
Baleseti helyszínelés miatt Győr és Győrszabadhegy között nem közlekedhetnek a vonatok, ezért a késő délutáni, esti órákban a Győr–Celldömölk és a Győr–Veszprém vonalon jelentősen hosszabb eljutási idővel és kimaradó járatokkal kell számolni – frissített a MÁV.
Még áprilisban égett le Róberték háza Kerepesen.
„Hajrá, Kapu Tibor!” – üzente a magyar miniszterelnök.
Saját otthonában, eszméletlen állapotban találtak rá az énekesre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre