
Egy őrült nő elrabolt egy 11 éves fiút, amiért bántotta a gyerekét
Az anya fizikai erőszakkal és fegyverrel is fenyegetőzött.
Felcsaptak a lángok a Szeged felé vezető irányban.
A hatóság irányítja a forgalmat az M5-ös autópályán Szeged felé, ahol korábban kigyulladt egy személyautó - írta az Útinform szombaton hajnalban.
Korábban a katasztrófavédelem azt közölte: az autópályát teljes szélességében lezárták, miután kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó a 83-as és a 84-es kilométer közötti szakaszon, a Szeged felé vezető irányban - írja az MTI.

Az anya fizikai erőszakkal és fegyverrel is fenyegetőzött.

Az erős szél a hét elején is folytatódik majd.

Súlyos vádakkal kell szembenéznie az anyának.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.