
„Meghaltam egy tragikus balesetben: arra, amit ezután láttam, nincsenek szavak!”
A családja felét elvesztette a férfi.
A Becsei úton csapódott álló autónak egy személykocsi.
Parkoló autónak rohant egy személykocsi Ráckevén, a Becsei úton. A balesetben egy villanyoszlopban is kár keletkezett.
Az autóban csak a sofőr utazott, aki beszorult a járműbe.
A ráckevei önkormányzati tűzoltók a mentőszolgálat munkatársaival közösen emelték ki a gépkocsivezetőt a roncsból.
A raj emellett áramtalanított. A baleset miatt forgalomkorlátozás van érvényben a Becsei úton – írja a katasztrófavédelem.
A családja felét elvesztette a férfi.
Az illető most szakértőhöz fordult tanácsért.
Mindenki ezekre a kérdésekre keresi a válaszokat.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.