
„A fiúk nem sírnak”: 7 hónapos fiának okozott agyvérzést a szörnyeteg apa
Súlyos gyermekbántalmazással vádolnak egy 31 éves apát.
Fontos hírt közölt a Budapesti Közlekedési Központ.
Baleset történt, az M2-es metró helyett a Deák Ferenc tér és a Déli pályaudvar között pótlóbusszal lehet közlekedni – közölte a Facebook-oldalán a BKK Info vasárnap délelőtt háromnegyed 10-kor.

Hangsúlyozták: a pótlóbusz a Batthyány teret nem érinti. A Batthyány tér a Margit híd, budai hídfőtől a H5-ös HÉV-vel, valamint a 19-es és a 41-es villamossal érhető el.
FRISSÍTÉS:
Vasárnap délelőtt negyed 11-kor közölte a BKK, hogy ismét teljes vonalon közlekedik az M2-es metró.

Súlyos gyermekbántalmazással vádolnak egy 31 éves apát.

A helyén egy modern, multifunkcionális komplexum épül.

Elszabadult a pokol az üzletben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.