
Lezárták az M1-est: súlyos balesetek történtek, mentőhelikoptert is hívni kellett
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolTöbb baleset is történt az M1-esen.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közölte a honlapján, hogy több baleset is történt az M1-esen, ezért teljes szélességében lezárták az autópálya főváros felé vezető oldalának érintett szakaszát. Utoléréses baleset történt az M1-es autópálya 85-ös kilométerénél, hátulról rohant bele egy kamionba egy személygépkocsi. Nagyjából 200 méterrel arrébb pedig két személygépkocsi karambolozott, összesen öten utaztak az autókban, mentő és mentőhelikopter is érkezett a helyszínre. Az esetekhez nagyigmándi önkormányzati, komáromi és tatabányai hivatásos tűzoltókat, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot riasztotta a Komárom-Esztergom megyei műveletirányítás.

Top hírek

Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.

Brad Pitt ebben a budapesti étteremben járt
A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

Ritka betegség miatt nem tudta feleségét teherbe ejteni a férj. „Azt mondta, ha akarom, elhagyhatom”
A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre