
Brutális hullámok: 8 ember megsérült a népszerű európai tengerparton
Megdöbbentő ok állhat a háttérben.
A rendőrség feltételezései szerint Miskolcra indulhatott...
A Szerencsi Rendőrkapitányság 05090-157/154/2024. körözési ügyszámon folytat eljárást Lakatos Andrea 46 éves taktaharkányi lakos eltűnése ügyében. A nő 2024. május 8-án távozott el lakcíméről – feltehetően – Miskolcra, de a felkutatására tett rendőri intézkedések ez idáig nem vezettek eredményre.
Lakatos Andrea mintegy 170 centiméter magas és 70 kilogramm, hosszú, fekete haja van, amelyet jellemzően összefogva visel. Lakatos Andrea fotója ITT látható, amíg a rendőrség vissza nem vonja a körözést.
A Szerencsi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki bármilyen információval rendelkezik a képen látható nő hollétével kapcsolatban, hívja a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-46/514-506-os telefonszámon. Továbbá tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető, 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.
Megdöbbentő ok állhat a háttérben.
A beteg öt fontos szervét távolították már el.
A hidegfront felfrissülés helyett fülledtséget hoz.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.