
Kedden minden máshogy fog működni Budapesten, itt vannak a részletek
Nem érintenek néhány megállót a kieső járatok.
Karambol miatt nagy a torlódás az M0-s autóút M1-es autópálya felé vezető oldalán, Vecsés térségénél – közölte az Útinform hétfő délben a honlapján.
Azt írták, a baleset miatt lezárták az M0-s autóút keleti szektoránál a belső sávot az M1-es autópálya irányába. A 40-es kilométer előtt 6-7 kilométer hosszan torlódnak a járművek.

Mivel az ütközés az M4-es autóút csomópontja mellett történt, az onnan érkezők is számíthatnak torlódásra – figyelmeztetett az Útinform.
A katasztrófavédelem a holnapján azt írta, hogy a balesetben két személyautó ütközött, a helyszínre a mentők is érkeztek.

Nem érintenek néhány megállót a kieső járatok.

Rendőr sérültje is van az esetnek.

Manófalva romokban.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.