
„Jó apa volt” – rejtélyes módon halt meg a férfi a tengerparti hotelben
Egyelőre a halottkém sem tudja megmondani a halál okát.
Egy trencséni, többszintes lakóházban egy töltés alatt lévő roller robbant fel.
Mint utólag kiderült, egy töltés alatt lévő elektromos roller robbant fel – tudta meg a Paraméter.
A helyszínre négy technikával vonultak ki a tűzoltók. A tvnoviny.sk közölte, a robbanás az egyik lakás gyerekszobájában történt, amely teljesen kiégett.
A robbanás nagy erejű volt, a teraszajtót is kirepítette a helyéről. Több környező lakásból is evakuálták az embereket, azt hitték, gázrobbanás történt. Szinte csodával határos módon senki nem sérült meg.
Egyelőre a halottkém sem tudja megmondani a halál okát.
Munkába indult, végül kórházba juttatták.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.