
Kamera rögzítette: golyóval a fejében mászott elő a saját sírjából
Egy saját sírjából kimászó férfi tántorgott be egy benzinkúthoz.
Három nagyon fontos kérdésre adott válaszokat a Fidesz főpolgármester-jelöltje legfrissebb videójában.
Mint arról korábban a Metropol beszámolt, Szentkirályi Alexandra Facebook-oldalán jelentette be, hogy elindítja a Kamuméter videósorozatot! A Fidesz főpolgármester-jelöltje a sorozatban jár utána annak, 5 év alatt mi valósult meg Karácsony Gergely nagyszabású ígéreteiből.
Csütörtökön egy újabb videóval jelentkezett Szentkirályi Alexandra a Facebook- oldalán, amiben 3 kérdésre válaszolt.
3 kérdés, 3 válasz. Ma gazdátlan a város, rendezetlenség, dugók és káosz jellemzi. A Városháza fő feladata pedig Gyurcsány embereinek a kifizetése. A jobboldali vezetés alatt nem így működött a főváros. Lehet ezt jobban is csinálni. Budapesten változás kell!
– írta a poszthoz a főpolgármester-jelölt.
Az első kérdés, amire válaszolt az volt, hogy mi lenne az első lépése Budapestért.
Szentkirályi Alexandra erre azt a választ adta, hogy elküldené az összes Gyurcsány-féle embert a városházáról.
A második kérdés úgy hangzott: mit tartasz a legnagyobb kihívásnak?
Budapest most egy magára hagyott, gazdátlan város, a Fidesz jelöltje szerint a legnagyobb kihívás ezen és az emberek problémáin segíteni, mert most a budapesti lakosokkal nem foglalkozik senki.
A harmadik kérdés a dugókról szólt, és hogy mit tenne ezzel Szentkirályi Alexandra.
Elmondta, egy teljesen új közlekedési rendszer megszervezésére van szükség.
Egy saját sírjából kimászó férfi tántorgott be egy benzinkúthoz.
Drámai részleteket közölt az orvosszakértő.
A negyvenes anyuka elvesztette gyermekeit, fogait, és majdnem az életét is.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.