
Kivágatta egy interjúból a külföldi támogatókat Magyar Péter
Titkolni próbálja, hogy honnan segítik.
Magyar Péter kivágatott egy részt a róla készült Blikk-videóból. Az eltüntetett részben az agresszív exférj jelenlegi barátnője arról beszélt, hogy külföldiek is részt vettek a tüntetésük megszervezésében. Magyar Péter barátnője elismerte, hogy a tüntetésüket külföldiek is szervezték. Erről a Blikknek beszélt Vogel Evelin. A felvételt azonban egyszer csak törölte a Blikk, majd a külföldiekre vonatkozó részt kivágva, újraközölték a videót.

A Blikk az Origo kérdésére az alábbit közölte a megvágott felvétellel kapcsolatban:
Egy szerkesztőségen belüli félreértésből fakadóan a Blikk azelőtt publikálta az anyagot, mielőtt arra megérkezett volna az interjúalanyok jóváhagyása. Az interjúalanyok kérésére a videóban több helyen is történt korrigálás, ezért vágta újra a szerkesztőség az anyagot, nem csak a külföldi grafikus csapatra vonatkozó résznél. A mondat így hangzott el az eredeti videóban: «Segített egyébként egy szuper grafikus csapat, akik félig magyarok egyébként és félig külföldiek.»
A válaszból egyértelműen kiderül, Magyar Péter cenzúrázta az elkészült videót, és ezért megvágatta azt, mégpedig azért, hogy eltüntesse a nyomát annak, hogy külföldről támogatják.
Top hírek


Menczer Tamás: amíg Orbán Viktor vezeti az országot, Magyarország nem lesz bevándorlóország
Ezt közölte a Facebook-oldalán szombaton.

Nem akármilyen berendezéssel vizsgálják a Budapesti Bajcsy-Zsilinszky Kórházban a betegeket
Mutatjuk a részleteket!
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre