
Magyar késelőt fogtak Ausztriában – munkahelyéről vitték el a szurkálót
A Magyarországon késelő férfit Bécsben fogták el.
Azonnal elindultak a helyszínre a tűzoltók.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint február 11-én baleset történt Budapest XI. kerületében: a Dombóvári úton megcsúszott és oszlopnak ütközött egy személyautó.

A fővárosi hivatásos tűzoltók vonultak ki a balesethez műszaki mentés céljából. A gépkocsit áramtalanították, a forgalmi akadály megszűnt – a baleset részleteiről egyelőre nincsenek információk, így az sem derült ki, hogy történt-e személyi sérülés.

A Magyarországon késelő férfit Bécsben fogták el.

Történelmi jelentőséggel bír a felújítása.

Fontos dologra hívta fel a figyelmet a frakcióvezető.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.