
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolRohantak a mentősök, de már hiába.
Elütöttek egy útfelújítási munkálatokat végző férfit Miskolc határában. Az elsődleges adatok szerint 2023. október 6-án, 8 óra körül az M30-as autópálya 6. kilométerénél – Miskolc külterületi részén – egy forgalomtól elzárt területen tolatást végző tehergépkocsi vezetője elütött egy 57 éves petneházai férfit.
A férfit sérülései ellátása érdekében a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították, azonban a szakszerű ellátása ellenére elhunyt. A rendőrség vizsgálja a baleset pontos körülményeit - írja a Police.hu.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.