
Párizsis rém tartja rettegésben Újpestet
Kenyér és párizsi kockák borítják a földet.
Egy személyautó borult az árokba Egerbakta és Sirok között.
A 24-es számú főút 51-es kilométerében Egerbakta és Sirok között 2023. augusztus 18-án 16 óra körül egy személyautó eddig tisztázatlan körülmények között az árokba borult. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján három személy szenvedett orvosi ellátást igénylő sérülést.
A helyszínelést a rendőrök teljes útlezárás mellett végzik. Kerülni Bükkszék irányába tudnak az arra közlekedők.
Kenyér és párizsi kockák borítják a földet.
Megindító, amit a történtekről mesélt.
Képek érkeztek a helyszínről.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.