
Orbán Viktor: Válasszuk a magyar utat, a biztos választást!
Fontos bejegyzést tett közzé a miniszterelnök.
Egy ember a romok alá került.
Robbanás történt Budapest IX. kerületében, egy Vágóhíd utcai lakásban – írja a Katasztrófavédelem. A robbanás a konyhában történt, melynek következtében leomlott az érintett és a szomszédos lakás közötti térelválasztó fal. Egy ember a romok alá került, őt a fővárosi hivatásos tűzoltók emelték ki. A mentők már a helyszínen dolgoznak, a gázszolgáltató szakembereit még várják.

Fontos bejegyzést tett közzé a miniszterelnök.

Íme a részletek!

Ilyet még tuti nem láttál.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.