
Retteg az anya: ezt kérte a gyermekeit kivégző exe
Nem jött be a férfi öngyilkossági kísérlete.
A baleset miatt félpályás útlezárást rendeltek el az érintett szakaszon.
Riasztották a mentőket az M0-s autópályára, ahol Gyál közelében három autó és egy kamion karambolozott hétfőn, kora délután.

A négyes karambol műszaki mentését a fővárosi hivatásos tűzoltók végzik, akik az M0-s autópálya 33-as kilométerénél félpályás útlezárás mellett dolgoznak – jelentette a katasztrófavédelem.

Nem jött be a férfi öngyilkossági kísérlete.

Már csak egyetlen vizsgálat van hátra.

Jelnyelvvel épít hidat hallók és siketek közé.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.