
Pánik Budapesten: azonnal rohantak a mentők, újra kellett éleszteni egy embert
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSemmilyen előjele nem volt a rosszullétnek.
Egy budapesti munkásszállóba riasztották a mentőket egy 70 év körüli férfihez, aki kedd délután minden előzetes panasz nélkül összeesett.

A szemtanúk azonnal mentőt hívtak, majd a telefonos utasítások szerint megvizsgálták a beteget, aki ekkor már nem lélegzett. A mentésirányító több mentőegységet riasztott a helyszínre, miközben az újraélesztés lépéseire instruálta a bejelentőket, akik pontosan követték az utasításokat. A mentők hamar kiértek a helyszínre és emelt szinten folytatták az életmentést, ami az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak köszönhetően végül sikerre vezetett.
Az életmentők a helyszín adottságai miatt tűzoltók segítségét kérték, akikkel közösen juttatták a mentőautóhoz a beteget. A férfit kritikus állapotban szállították kórházba a mentők – írja az Országos Mentőszolgálat közösségi oldalán.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre