
Megölte az anyját a 19 éves lány, hogy megvédje a súlyos titkát
Megdöbbentő részlet láttak napvilágot.
A rendőrség május óta keresi, akkor veszett nyoma a lánynak.
A rendőrség a lakossá segítségét kéri, miután egy két hónapja eltűnt 16 éves lány nyomára egyelőre nem sikerült rábukkanni. Irhás Jázmin Kleopátra május 22-én ugyanis Tatabányáról ismeretlen helyre távozott, és a tartózkodási helyét azóta sem sikerült megtalálni.
Irhás Jázmin Kleopátra 160 centiméter magas, barna szeme, barna hosszú haja van. A fényképét ide kattintva tudjátok megtekinteni.
A Komáromi Rendőrkapitányság várja azoknak a jelentkezését, akik a képen látható lány tartózkodási helyével kapcsolatban bármilyen információval rendelkeznek. Bejelentés tehető a 06/34-517-777-es telefonszámon, illetve névtelenség megőrzése mellett az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán, valamint a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.
Megdöbbentő részlet láttak napvilágot.
Nem jól sült el a dolog.
A legújabb áldozat a héten került elő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre