
Tragédia: lezuhant egy pénzzel teli repülőgép, 20 ember meghalt, rengeteg a sérült
A repülőtérhez közel történt a szörnyű eset.
Elképesztő felvételeket rögzítettek.
Agancsuknál összeakadt dámszarvas bikákra lett figyelmes szerda reggeli túrája során a nool.hu fotóriportere Bátonyterenye közelében.

A területen illetékes vadásztársaság értesítését követően a helyszínre érkező Baranyi Tamás és a portál kollégája, Hüvösi Csaba fotóriporter a még életben lévő fiatal bikát megszabadították a már élettelen fajtársától.
Ahogyan a videón is látható, a mentés során megtisztították a túlélő bika agancsát is, arról levágták a bálákról feltekeredett zsinegeket és növényi maradványokat. A szabadságot kapott szarvas visszatérhetett élőhelyére a segítségnek hála.

A repülőtérhez közel történt a szörnyű eset.

Orbán Viktor késő estig dolgozott.

Az elfogott 26 éves ukrán nőt előállították.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.