
Csoda: terápiás kutya segített felébreszteni egy beteget a kómából
Valóságos csoda történt.
A baleset Komárom térségében történt.
Halálra gázoltak egy gyalogost az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, a 76-os kilométerszelvényben hétfőn késő este - közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalán.
A tájékoztatás szerint Komárom térségében a helyszínelés ideje alatt a rendőrök lezárták a külső és a leállósávot, a forgalom a belső sávon halad.

Valóságos csoda történt.

XIV. Leó pápa magánaudiencián fogadta a magyar miniszterelnököt.

Nem egyedül érkezett XIV. Leó pápához a kormányfő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.