
Cuki figurák lepték el a Kiscelli park játszóterét – Galéria!
Megnéztük a nemrégiben átadott Kiscelli Parkerdő játszóterét, amit már nagyon vártak a lakók. A végeredményt imádják a gyerekek.
Ellátogattunk az újonnan átadott óbudai Kiscelli Parkerdő játszóterére, amit már birtokba is vettek a legkisebbek. A lakosok korábban türelmetlenkedtek, hiszen elmondásuk szerint késett az átadás, mert 2022 decemberére kellett volna elkészülnie. A végeredmény azonban kárpótolhatja őket: egy mesebeli világot varázsoltak az erdő közepére, szinte egy mini erdei kalandpályát kaptak a gyerkőcök, amit aranyos állatokat ábrázoló faszobrok színesítenek. A szerkezet minden eleme strapabíró és fából készült, reméljük, sokáig megőrzi jó állapotát.

A Kiscelli Parkerdő mindig a gyermekeké lesz
Egy jószívű adományozónak köszönhetően a terület mindig a budapesti gyerekeké lesz, mivel a Kiscelli Parkerdő egykori tulajdonosa 1935-ös végrendeletében a budapesti gyerekekre hagyományozta.
Megtekintheted a Kiscelli Parkerdő játszóteréről készült galériánkat:
Mesebeli világba repít a Kiscelli parkerdő játszótere
Top hírek


Kvíz: 10 meglepő kérdés után derül csak ki, mennyit tudsz a Földről - Te hányra tudod a választ?
Nem lesz nehéz, ne izgulj!

Lángok és katasztrófák: saját életüket is kockáztatták az első magyar tűzoltók - Galéria
Tűzoltóság: fegyelem, technika, szolgálat képekben.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre
