
"Azt mondták, csak túl sokat aggódok kismamaként: most a gyermekem nem éri meg a 3 éves kort"
Laura az első pillanattól érezte, hogy valami nincs rendben.
Baleset miatt mindkét irányban lezárták az M1-es autópályát Herceghalomnál szombat délután - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI érdeklődésére.
Szabó Bettina elmondta, az elsődleges információk szerint több személygépkocsi és egy kamion ütközött a Hegyeshalom felé vezető oldalon, a kamion átcsúszott a szembejövő sávba, ezért az autópályát mindkét irányban lezárták.
A balesetben többen megsérültek, és több autó is kigyulladt - tette hozzá.
Laura az első pillanattól érezte, hogy valami nincs rendben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.