
A nő szerint expárja bosszúja, az állatvédők szerint állatkínzás: visszaköveteli a csontsovány kutyákat a gazdájuk
Szerinte nem tett ellenük semmi rosszat.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolIdegenkezűség gyanúja nem merül fel a tragédia kapcsán.
Meghalt a NAV székesfehérvári bevetési részlegének egyik egyenruhása. A pénzügyőr törzszászlós szolgálati fegyverrel vetett véget életének munka közben a szervezet Bakony utcai épületének udvarán – írják a Székesfehérvár.hu oldalán.
A portál információi szerint az egyenruhás ügyeletesként dolgozott a szervezetnél, a társszervek információi alapján és különböző bejelentések alapján irányította bevetésekre kollégáit. Kedd délután a pénzügyőrök sorfalat álltak a bejáratnál, nem messze a főkapitányság helyszínelésre használt kisbuszától, de ők a tragédia kapcsán semmiről sem beszéltek.
A megyei rendőrség a lap megkeresésére azt írta, közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják a haláleset körülményeit, de az már biztos, idegenkezűség gyanúja nem merült fel.
Keresték a Nemzeti Adó- és Vámhivatalt is, egyelőre nem kaptak választ.
Ha Te vagy valaki a környezetedben krízishelyzetben vagy, hívd mobilról is a 116-123-as ingyenes lelkielsősegély-számot, vagy keresd fel a www.ongyilkossagmegelozes.hu oldalt!

Szerinte nem tett ellenük semmi rosszat.

A nő rengeteget spórolt és külföldön feküdt a kés alá.

Panellakásban bukkantak rá az elhunytra.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.