
"Húzta a fejszét maga után" - Sikoly-maszkos rém riogat Salgótarjánban
Kötélen vonszolta maga után a baltát, a Sikoly-maszkos rém.
Kerékpáros és autóbusz ütközött csütörtök reggel a XXI. kerületi Csepeli út és a Lámpás utca kereszteződésében, a kerékpáros férfi a helyszínen meghalt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A rendőrök a helyszínelés idejére a Lámpás utcát a II. Rákóczi Ferenc út és a Csepeli út között lezárták.

Kötélen vonszolta maga után a baltát, a Sikoly-maszkos rém.

A dobos hatalmas világsztárokkal dolgozott együtt.

Mutatjuk, mit érdemes tudni a Nyugatiról!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.