
Szívszorító: legjobb barátnője hordja ki gyermekét a méh nélkül született nőnek
,,Majd én hordom ki a babádat" - viccelődtek annak idején.
Két szomorú hírről is be kellett számolnunk a héten.
Hétfőn a Komáromi Jókai Színház tudatta a fájdalmas gyászhírt, hogy életének 43. évében meghalt Mokány Csaba füleki származású színész, rendező.
A teátrum a Facebook-oldalon adott ki közleményt
A 40 éves Karen szervezete feladta a harcot a koronavírussal szemben. Halála előtt megrázó szavakkal szavakkal búcsúzott el barátaitól, ismerőseitől.
„Kómába fognak helyezni, és figyelmeztettek az orvosok: nem biztos, hogy ezt élve megúszom. Kérem, mindenki imádkozzon értem, hogy hazamehessek a gyerekeimhez. A félelemre, amit most érzek, nem jó szó a rettegek” – írta utolsó üzenetében az ötgyermekes édesanya.
,,Majd én hordom ki a babádat" - viccelődtek annak idején.
Nem úgy támogatja a szervezetünket, ahogyan azt hittük.
Egy emberként mozdult meg a hazai zenei világ, hogy segítsen a székelyföldi árvíz sújtotta települések lakóinak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.