
Kora reggel elesett az M2-es autópálya, tűzoltók rohantak menteni
Összeütközött két autó az M2-esen.
A munka ünnepén sem pihen a miniszterelnök, aki a 4 millió beoltott után újabb célt tűzött ki.
A kormányfő közös megbeszélésre hívta össze Szijjártó Pétert, valamint Pintér Sándor belügyminisztert.
A tegnapi nap 4 millió honfitársunk lett beoltva, a hírt a miniszterelnök pénteken kora este a Facebook-oldalán jelentette be.
A kormányfő péntek reggel a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában beszélt arról, hogy pénteken biztos eléri a négymilliót a beoltottak száma, így szombaton életbe léphetnek az új szabályok. Így a kijárási tilalom kezdete éjfélre módosul, este 11 óráig lehetnek nyitva a boltok és a vendéglátóhelyek.
„A védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára megnyílnak a vendéglátóhelyek belső terei, a szállodák, a szabadidős létesítmények, az állatkertek, múzeumok, mozik, színházak, edzőtermek és sportesemények, és ezeket a helyeket rokon kíséretében kiskorúak is látogathatják„ - sorolta a kormányfő.
Az eddigi célok kitűzése sikeres volt, most a következő cél az ötmillió beoltott. Orbán Viktor szombat délelőtti posztjában arra kéri az embereket, hogy regisztráljanak.
„Következő cél: 5 millió beoltott. Regisztráljanak!” - írta a megosztásához a miniszterelnök.
Összeütközött két autó az M2-esen.
Kapu Tibor a magyarok büszkesége.
Ma van a Zacskómentes Világnap.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.