
Bíróság elé állították a hegymászót, aki otthagyta barátnőjét meghalni a hegyen
Kerstin G. egyedül halt meg a hóban, a fagyos hegyoldalon.
Extrém nasikat találtunk a szupermarketekben.
Kedvenc téli édességeink is az egészségünk megóvására hívják fel a figyelmünket a legnagyobb hipermarketekben. A koronavírus-járvány a csokoládé készítőket is elérte, ugyanis maszkos mikulások várnak minket az üzletek polcain. A virgácsok mellé idén visszatért a boltokba az Erős Pistás szaloncukor is.

Az igazi hungarikum nemcsak édes élvezetet nyújt, de a téli toroktisztásban is jó partnerünk lehet.


Kerstin G. egyedül halt meg a hóban, a fagyos hegyoldalon.

11 órán át tartották fogva.

Sokkoló felfedezést tettek a tudósok.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.