
Tragédia szilveszter éjszaka: robbanás történt egy bárban, többen meghaltak
A balesetnek több sérültje is van.
Egyelőre nem tudni, miért rongálta meg az autót a harcias asszony.
Keresik az egyenruhások azt a nőt, aki szeptember elsején egy keresztkulccsal esett neki egy autónak.
A szerszámmal rongálóról videófelvétel is készült.
A rendelkezésre álló adatok szerint 2020. szeptember 1-én kora délután egy ismeretlen nő a VIII. kerületi Baross utcában egy parkoló autót rongált meg egy keresztkulccsal - írják a Police.hu oldalán.
A feltételezett elkövetőről egy társasház kamerája felvételt készített.

A balesetnek több sérültje is van.

A gyermek természetes úton született.

A tét még soha nem volt ekkora.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.