
Michael Jackson orvosa: Csoda, hogy megélte az ötvenet
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolNyilvánosságra került a 2009-ben elhunyt Michael Jackson boncolási jegyzőkönyve.
Ez alapján a popsztár halálát nem feltétlenül az altató túladagolása okozta, mint ahogy ez eddig köztudott volt.
Dr. Richard Shepherd, igazságügyi szakértő úgy fogalmazott: csoda, hogy Jacko megélte 50. életévét, mivel súlyos ízületi gyulladása volt, tüdeje gyulladt volt és heges, már csak az átültetés segített volna rajta. Súlyos emésztőszervi vérzései is voltak, gerince eldeformálódott, bal szemére pedig szinte teljesen vak volt, valamint a gyógyíthatatlan lupus nevű betegséggel is küzdött.

Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre