
Eláll a lélegzeted: megmutatta kerek popsiját A Kísértés sztárja
Anitát a hideg időjárás sem akadályozza meg a villantásban.
A koszovói származású világsztár mellét alig takarja valami, de ennek 16 millió követője, köztük is leginkább a férfiak minden bizonnyal csak örülnek.
„A tengerparton leszek” – írta Rita Ora bejegyzéséhez, ami akár egy felhívás is lehet a keringőre rajongóinak, bár ennek nyilván nem örülne élettársa, a szintén világhírű producer és DJ, Calvin Harris.
A világsztárról több szögből is láthatunk fotókat szürke fürdőruhájában és divatos napszemüvegében.
Anitát a hideg időjárás sem akadályozza meg a villantásban.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.