
Gyászol Katalin hercegné, szilánkosra tört a szíve - Fotó
Megható posztot tett közzé Katalin hercegné.
Ugyan itt senki sem lobogtatott rendőrigazolványt, az énekes autóját elszállították. Delhusa Gjon esete után itt az újabb balhé.
Nem is olyan régen még Delhusa Gjon parkolási botránya miatt volt hangos a sajtó és az internet, most pedig újabb magyar híresség számolt be hasonló kellemetlenségről, igaz, ez a sztori jóval kevésbé balhés, és rendőrigazolvány sem került elő.
Mielőtt rátérnénk a mostani esetre, emlékezzünk vissza rá, mi is történt a Nika se perimeno című sláger előadójával, akinek ügyében eljárást is indított a rendőrség. Nos, a 71 éves Delhusa szabálytalan helyen tette le hófehér luxusjárgányát a főváros XI. kerületében, Újbudán. Mondhatnánk, hogy olyan tájon, ahol buzuki hangja szól, ám erről nem volt pontos információ. A szabálytalanságra Újbuda alpolgármestere, Kreitler-Sas Máté hívta fel a figyelmet a Facebookon, hozzátéve, nem ez az első eset, hogy az illető fittyet hány a szabályokra.
„Egyedül csak az én butaságom volt, hogy felidegesítve felmutattam azt a pártoló tagsági igazolványt, amit nem kellett volna. Valójában ez a nagy felhajtás az ügy körül, sok hűhó volt a semmiért” – mondta később a Borsnak Delhusa Gjon, majd egy váratlan fordulattal kijelentette: az intézkedés miatt elnézést kértek tőle.
„Szerencsére helyére került a dolog, sőt még ennél is több történt: elnézést kért tőlem a hatóság. És minden jogszerű volt: minden, ami nálam volt, minden, amit megmutattam.”
Később a rendőrség cáfolta, hogy bocsánatot kértek volna Gjonitól.
Bár Varga Viktor nem lobogtatott rendőrigazolványt, és baleseti helyszínelőnek sem adta ki magát néhány napja a főváros X. kerületében, mégis elszállították imádott verdáját a tett helyszínéről. A különc énekes egy papírt is kapott a rendészeti igazgatóságtól, ami igencsak kiverte nála a biztosítékot.
„De rühellem ezt a várost! Elszállították a kocsim, amíg kávéztam. Az orrom elől, és észre sem vettem” – méltatlankodott Varga Viktor énekes, aki igencsak belefeledkezhetett a kávéjába, ha nem vette észre az akciót.
Azért reméljük, valahogy sikerült visszaszereznie az extravagáns autóját!
Megható posztot tett közzé Katalin hercegné.
A rapper felesége nem bír leállni...
Rengetegen gyászolják most őt...
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre