
Az ország egyik legfoglalkoztatottabb művésze és képernyőse már több, mint hét éve a TV2 csapatát erősíti. Stohl András rengeteg szerepben kipróbálhatta már magát az évek alatt.
Nincs olyan, aki ne emlékezne azon szalagcímekre, miszerint Stohl András átigazolt a TV2-höz, és ezzel egy új korszak kezdődött az ő és a csatorna életében is. Ráadásul nem is egy háttérműsorban, hanem egyből a Sztárban sztár zsűrijébe szánták a színészt, akinek karrierje innentől kezdve még jobban felfelé ívelt.
Folyamatosan szakmai sikerek érik a színművészt, akire egész családja büszke és Stohl András felesége, Stohl Vica is támogatja férjét, amiben tudja.
Tornóczky Anita 27 évig ápolt szoros barátságot az elhunyt politikussal.
Rajongói szinte szóhoz sem jutottak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.