
Bűnösnek vallotta magát Britney Spears - 12 hónap próbaidőt kapott
Az énekesnő 3 hét után hagyta el a rehabot.
„Bakancslistás pillanat” – reagált az Oscar-díjas színésznő.
Bár sokan megijedtek, köztük az Oscar-díjas hollywoodi színésznő kisfia, Anne Hathaway lelkendezve számolt be a szerda esti amerikai kosárlabdameccs váratlan pillanatáról, amikor a New York Knicks sztárja, OG Anunoby túlfutott a pályán, és kis híján nekiütközött Az ördög Pradát visel című mozi sztárjának.

„Majdnem összeütköztünk múlt éjszaka. Mindig is akartam, hogy ez megtörténjen. Köszi, OG” – nyilatkozta mosolyogva az Oscar-díjas hollywoodi színésznő az Instagram-oldalára feltöltött videóban. S hogy mindezt komolyan gondolja Anne Hathaway, A nyomorultak című musicalfilm Oscar-díjas sztárja, azt mi sem bizonyítja jobban, mint a bejegyzése mellé írt sora: „Bakancslistás pillanat”.
Íme a nem mindennapi pillanat:

Az énekesnő 3 hét után hagyta el a rehabot.

Nem volt túl okos ötlet...

Természetesen nem nyerte el a tetszését a döntés.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.