
Sokkoló: Naomi Campbell meghívta Epsteint a születésnapi bulijára is
Többször is találkoztak.
Rögtön hárman távoztak a Megasztár döntősei közül.
A tét minden eddiginél hatalmasabb a Megasztárban. A TV2 nagy sikerű műsorának győztese 40 millió forintot nyer, valamint egy dalfelvételt Los Angelesben a Paramount Recording Studiosban, és egy klipforgatás is az övé lesz. Ennek hallatán nem csoda, hogy több ezren jelentkeztek, akik közül zsűri a válogatók és középdöntők segítségével 12 embert tovább is juttatott az élő show-ba, majd a csapathoz egy 13. versenyző is csatlakozott a közönségszavazást követően.

Az élő show első adása november 10-én, vasárnap zajlott le, azzal a drámai csavarral, hogy a versenyből rögtön hárman távoztak is. Az élő adásokban már csak és kizárólag a közönség dönt az énekesek sorsáról, ezt követően alakul ki a veszélyzóna, ahova négy előadó kerül. Közülük a két legkevesebb szavazatot kapott automatikusan kiesik, míg másik kettőből a zsűri tagjai egyet megmenthetnek.
A mai adásban Imreh Zsanett, Papp Domonkos, Bánsági Petronella és Buzási Partik voltak a veszélyzónába került énekesek. A nézők és a zsűri döntése alapján Imreh Zsanettől, Buzási Patriktól és Papp Domonkostól kellett végleg búcsúznunk.

Többször is találkoztak.

Paris Hilton mesés képeket osztott meg az esküvőről.

Opitz Barbi zűrös éveiről vallott.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.